Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Testování žáků k přijímacím zkouškám na střední školy

Testování žáků k přijímacím zkouškám na střední školy

Zaslal petrlukas 16. dubna. 2021

Žáci, kteří budou konat přijímací zkoušky na střední školy, se musí před zkouškou prokázat buď potvrzením o prodělaném onemocnění COVID-19  nebo potvrzením o negativním testu na COVID-19.. Pro účely přijímacího řízení nesmí být potvrzení starší než 7 dní. Bližší informace naleznete v přílohách. Potvrzení pro naše žáky může vydat také škola po absolvování testu. Test může být proveden školními testy nebo si žák může donést vlastní test, který je schválen Ministerstvem zdravotnictví ČR a provést ho před pověřenou osobou. Je třeba, aby zájemci o toto testování se nahlásili u své třídní učitelky. Ve škole testujeme vždy v pondělí a ve čtvrtek. Vzhledem k jednotným přijímacím zkouškám, které proběhnou 3.5. a 4.5. 2021, je třeba test provést ve čtvrtek 29.4.2021 nebo pondělí 3.5.2021.,V případě, že střední škola vyhlásí přijímací zkoušku v jiném termínu, je třeba se nahlásit na testování tak, aby byla splněna podmínka 7 dnů.

Mimořádné opatření - testování u přijímacích zkoušek s platností od 26.dubna 2021.

Opatření - přijímací zkoušky na SŠ.