Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Výběrové řízení na pozici vedoucí školní jídelny

Výběrové řízení na pozici vedoucí školní jídelny

Zaslal petrlukas 26. března. 2023

ZŠ a MŠ Křtiny vyhlašuje výběrové řízení na pozici vedoucí školní jídelny. Předpokládaný nástup do zaměstnání od 1.8.2023 (možnost dle domluvy). Platové zařazení dle nařízení vlády  č, 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění.

Požadavky (seřazeno dle důležitosti):
- středoškolské vzdělání zakončené maturitou (výhodou je hotelová škola, škola společného stravování, ekonomická škola)
 - znalost práce s PC
- občanská a morální bezúhonnost
- dobrý zdravotní stav, zdravotní průkaz pro zaměstnance ve stravování
- pozitivní vztah k dětem, pozitivní myšlení
 - komunikativnost, schopnost pracovat samostatně i v týmu, schopnost vedení týmu
- znalost předpisů školního stravování včetně hygienických a souvisejících předpisů
- schopnost učit se novým věcem

Přihlášky k výběrovému řízení včetně strukturovaného profesního životopisu a souhlasu se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení zašlete do 14. dubna 2023 na adresu ZŠ a MŠ Křtiny, Křtiny 240, 679 05 Křtiny, nebo e-mailem na adresu petr.lukas@zskrtiny.cz nebo předejte osobně na sekretariát školy. Bližší informace je možné získat na telefonním čísle 733156969.

RNDr. Petr Lukáš, ředitel ZŠ a MŠ Křtiny