Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Přejeme veselé Vánoce a šťastný nový rok

Přejeme veselé Vánoce a šťastný nový rok

Zaslal petrlukas 20. prosince. 2020

Na dny 21.12. a 22.12.2020 vyhlásilo MŠMT Dny boje proti covidu, kterými se prodlužují vánoční prázdniny. Na tyto dny mohou rodiče dětí do 10 let čerpat u zaměstnavatele ošetřovné. Vánoční prázdniny budou trvat až do 3.1.2021. Školní vyučování po vánočních prázdninách začíná v pondělí 4.1.2021. Pokud nebude vládou vyhlášena změna, do školy nastoupí třídy 1. stupně ZŠ a 9. třída. V ostatních třídách 2. stupně bude pokračovat rotační vyučování, tedy třídy 6.A a 6.B budou mít prezenční výuku ve škole a 7.A , 7.B a 8. třída budou mít distanční výuku. V případě změny budeme včas veřejnost informovat.

Všem našim žákům, jejich rodičům, zaměstnancům školy a široké veřejnosti přejeme příjemné prožití svátků vánočních a do nového roku hodně zdraví, štěstí a osobní i pracovní pohody.