Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Přejeme veselé Vánoce a šťastný nový rok

Přejeme veselé Vánoce a šťastný nový rok

Zaslal petrlukas 21. prosince. 2021

Na středu 22. 12. 2021 je vyhlášeno volno ředitele školy a tak úterý 21. 12. 2021 je posledním školním dnem žáků v roce 2021, než odejdou na vánoční prázdniny. Bohužel vzhledem k epidemiologické situaci jsme nemohli přicházející svátky vánoční přivítat tradičně společným zpěvem koled. Žáci spolu se svými třídními učiteli si na poslední školní den připravili vánoční besídky ve svých třídách a tak alespoň tímto způsobem si společně navodili sváteční atmosféru přicházejících Vánoc.

Všem našim žákům. jejich rodičům, zaměstnancům školy a široké veřejnosti přejeme příjemné prožití svátků vánočních a do nového roku hlavně hodně zdraví, štěstí a osobní i pracovní pohody.

Školní vyučování po vánočních prázdninách začíná v pondělí 3. ledna 2022. Bohužel začne ještě testováním žáků antigenními testy na onemocnění covid-19.