Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Prezentace absolventských prací žáků 9. ročníku

Prezentace absolventských prací žáků 9. ročníku

Zaslal petrlukas 22. června. 2023

Ve středu 21. 6. 2023 prezentovali ve Spolkovém domě žáci 9. ročníku své absolventské práce. Svým mladším spolužákům 2. stupně ZŠ předvedli, jak dokáží společně zpracovat vybraná témata, provést jednoduchý výzkum včetně jeho grafického ztvárnění a to vše vhodnou formou prezentovat před veřejností. Žáci prezentovali práce s názvy: Instituce Elán, Auta 90. let, Rio de Janeiro, Středověká zbroj, Opera v Sydney, Fóbie, Historie herní série Mafia, Kostel všech svatých, Cukry, Eiffelova věž, Operace Anthropoid, Lednicko - valtický areál. Účastníci prezentací se tak dozvěděli plno zajímavých informací. Prezentace měly u účastníků úspěch a byly odměněny velkým potleskem.

Fotografie z prezentace můžete vidět ve fotogalerii.