Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Prezentace absolventských prací žáků 9. třídy

Prezentace absolventských prací žáků 9. třídy

Zaslal petrlukas 24. června. 2022

Ve čtvrtek 23. 6. 2022 prezentovali ve Spolkovém domě žáci 9. ročníku své absolventské práce. Svým mladším spolužákům 2. stupně ZŠ předvedli, jak dokáží společně zpracovat vybraná témata, provést jednoduchý výzkum včetně jeho grafického ztvárnění a to vše vhodnou formou prezentovat před veřejností. Žáci prezentovali práce s názvy: Cyklistika, Zámek baronky Offermanové, Versailes, Sny, Lednicko-valtický areál, Jeskyně Výpustek. Účastníci prezentací se tak dozvěděli plno zajímavých informací. Jen škoda, že někteří žáci 9. ročníku svou práci nepřišli odprezentovat a nechali tak své spolužáky bez podpory. Přesto prezentace měly u účastníků úspěch a byly odměněny velkým potleskem.

Fotografie z prezentací můžete vidět ve fotogalerii.