Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Lyžařský kurz žáků 7. ročníku ZŠ

Lyžařský kurz žáků 7. ročníku ZŠ

Zaslal petrlukas 12. března. 2024

Ve dnech 3.3. – 8.3. 2024 se naši žáci sedmých tříd vydali na dobrodružný lyžařský výcvikový kurz do Ski areálu Karlov, který je jedním z největších lyžařských středisek v Jeseníkách. Na kurz vyjelo  celkem 26 žáků a zkušený pětičlenný pedagogický dozor Martina Zedková, Simona Šilhánková, Eva Gašpárková, Kateřina Vetterová a Dušan Pelcl, který byl žákům k dispozici nejen při ubytování v Chatě Moravice , ale i na svahu.

Po dobu kurzu se lyžaři průběžně proškolovali v lyžování a zopakovali si bezpečnost na horách.

V úterý večer byl čas i na bowling a ve středu nás čekala  bobová dráha, která nabízí převýšení 146 m a délku pěkných 850 m.

Tento úžasný týden byl plný nových zážitků, smíchu a nečekaných výzev. Lyžařský výcvikový kurz je nejen nahlédnutí do světa lyžování, ale i příležitostí k posilování přátelství a vytváření společných vzpomínek.

Zapsala: Martina Zedková

Fotografie z kurzu můžete vidět ve fotogalerii.