Karnevalové hrátky v MŠ

Zaslal petrlukas 28. února. 2024

V úterý dne 27. 2. 2024 se v naší mateřské škole uskutečnily karnevalové hrátky. Chodba i třídy byly vyzdobeny barevnými fáborkami a papírovými řetězy. Nesměly chybět ani nafukovací balonky. Pak už se jen čekalo, až se dostaví děti ve svých kostýmech. Děti od rána přicházely do svých tříd a těšily se, až začne karnevalový rej. Nejprve jsme měli promenádu, kde se nám každý v kostýmu ukázal a představil. Měli jsme možnost vidět spoustu krásných a nápaditých masek. Poté se pouštěly písničky a tancovalo se. Pro děti byly připravené různé soutěže, hry a překážkové dráhy. Děti se také mohly zkrášlit v tetovací dílničce. Všichni jsme si tento den moc užili a děti odcházely domů plné nadšení a z karnevalu si odnesly nějaké dobroty a dárečky.

Zapsala: Jana Krejčí

Fotografie z karnevalu můžete vidět ve fotogalerii.