Absolventský večer 2019

Zaslal petrlukas 20. června. 2019

V pátek 14. 6. 2019 se konal v prostorách křtinského zámku Absolventský večer žáků 9.třídy. Během večera postupně vystoupili žáci 9. třídy, kteří zatančili polonézu, dále žáci tanečního oboru ZUŠ Adamov a žáci z kroužku závodního aerobiku Fit studia Cvicsnami,  Vrcholem programu pak bylo slavnostní šerpování vycházejících žáků starostou městyse a prezentace žáků 9. třídy, v níž na fotografiích představili svou devítiletou cestu v naší škole a.seznámili ostatní, kam odchází dále studovat. Rovněž video, které naši absolventi natočili na téma "Typy žáků", svým humorem přítomné pobavilo  K příjemné náladě přispěla i hudba k tanci Tom Sawyer Band a také bohatá tombola. Děkujeme ŠLP Křtiny za poskytnutí prostot ke konání Absolventského večera a také všem sponzorům, kteří přispěli do tomboly.

Fotografie z absolventského večera můžete vidět ve fotogalerii.