Základní škola a Mateřská škola Křtiny > Aktuality > Keramické dílničky "Tvoření pro radost"

Keramické dílničky "Tvoření pro radost"

Zaslal petrlukas 3. června. 2023

Ve středu 17. 5. 2023 proběhla první část keramických dílniček "Tvoření pro radost". Děti i jejich rodiče se sešli ve školní jídelně, aby si společně vyzkoušeli svou šikovnost a fantazii a vytvořili krásné dekorativní předměty z hlíny. Všichni se dali s chutí do práce. Z výsledků své práce měli všichni velkou radost.

Fotografie z 1. části dílniček můžete vidět ve fotogalerii.

V období po skončení 1. části dílniček výrobky musely vyschnout a následně šly do pece na přežah.  Pak už byly připraveny pro účastníky, kteří měli zájem si svůj vypálený výrobek ještě naglazovat. Účastníci se tak sešli ve středu 31.5.2023, kdy  si  užili opět společné příjemné chvíle při glazování vypálených výrobků

.Fotografie z 2. části dílniček můžete vidět ve fotogalerii.

Děkujeme  rodičům  i dětem za příjemné chvíle.

Martina Zedková, Miroslava Gregorová, Jana Krejčí