První školní měsíc je za námi. Protože většina z nás toho přes prázdniny spoustu zapomněla, tak jsme v září hlavně opakovali a pomalu si zase zvykali na školní povinnosti.

Nejvíce nás bavil tělocvik. Protože bylo v září pěkné počasí, chodili jsme ven běhat, skákat do písku a házet kriketovým míčkem. Také v pracovních činnostech a ve výtvarné výchově jsme bývali často venku.

VV.jpg VV1.jpg

21. 9. jsme jeli do Brna do divadla Radost na představení Operky. Herci nám zahráli a zazpívali čtyři pěkné pohádky. Divadelní představení se nám moc líbilo.

divadlo1.jpg  divadlo.jpg

divadlo2.jpg

23. 9. proběhl již tradiční Den Křtin. Zúčastnili jsme se výtvarné soutěže „Z úcty k Santinimu“. Namalovat kostel zvládl nejlépe Jáchym Ferenc, který výtvarnou soutěž vyhrál. Povedené byly i mnohé další kostely.

kostel.jpg kostely.jpg

V září proběhl letošní první sběr starého papíru. Ve sběrové soutěži jsme se umístili na třetím místě. V říjnu bude sběr kaštanu. Tak třeba budeme ještě úspěšnější.