První lednový týden se ještě nesl v duchu Vánoc. Povídali jsme si o zážitcích z prázdnin a nezapomněli jsme ani na vánoční dárky.
Konec pololetí se blížil rychle, a tak jsme všichni zabrali a odměnou nám bylo krásné pololetní vysvědčení.
Po uzavření známek se část třídy zúčastnila lyžařského kurzu v Hodoníně u Kunštátu. Zbylá část dětí trávila dny ve škole s paní asistentkou.
V pátek 26. 1. bylo ve škole veselo. Převlékli jsme se do kostýmů a masek a vyrazili na karneval, který jsme si opravdu užili.
Poslední lednový den jsme měli ve škole akci „Otoč plyšáka“. Každý, kdo chtěl, donesl do školy nějakého plyšáka, kterého si potom vyměnil za jiného. Pak jsme si rozdali vysvědčení a hurá na letošní dlouhé jarní prázdniny!