Měsíc březen

Nový měsíc započal akcí „Den páťáka“.  Přijely nás navštívit děti z okolních vesnic, které už příští rok budou našimi novými spolužáky, kamarády. Nejdříve jsme si zasoutěžili ve třídě a  provedli nově příchozí naší školou. Poté jsme se odebrali do tělocvičny a dílen, kde jsme poměřili fyzickou zdatnost, ale také si i něco pěkného vyrobili z keramiky.

Den páťáka.JPGDen ptáka.JPG

V hodinách výtvarné výchovy jsme tento měsíc pracovali s tuší, kombinovanou techniku s barvami a tuší jsme užili v různých tématech.

vv.JPGvv (2).JPG

Nezapomněli jsme ani na velikonoční svátky, kdy jsme si o nich nejen povídali, připomínali tradice, ale také jsme výtvarně tvořili.

Velikonoce (2).JPGVelikonoce.JPG

Měsíc březen je MĚSÍCEM KNIHY, proto jsme jako každoročně navštívili místní knihovnu, tentokrát bylo téma setkáni - dobrodružná literatura.

knihovna.JPG