Měsíc leden

Měsíc leden jsme začali ještě vánočními vzpomínkami a zážitky, které jsme prožili o prázdninách. Také jsme se nezapomněli podělit o to, co nás potěšilo pod stromečkem.

Pak nám už nastaly školní povinnosti. V matematice i českém jazyce jsme pilně procvičovali a opakovali, abychom byli dobře připraveni na pololetní práce. Čekalo nás totiž uzavírání známek a s tím spojené i pololetního vysvědčení.

Po uzavření známek, v závěru měsíce, měla nejen naše třída oddechový program. Polovina dětí se zúčastnila lyžařského výcvikového kurzu v Hodoníně, kde se děti zdokonalovaly v technice jízdě na lyžích.

LYŽÁK.jpg

Druhá polovina dětí trávila čas ve škole hravým opakováním a procvičováním učiva. V pátek si děti užily karneval, který se skládal z reje masek a ze soutěžního klání v tělocvičně na stanovištích.

KARNEVAL.JPG