Duben

Začátkem dubna jsme měli moc práce. Chtěli jsme stihnout vyrobit co nejkrásnější dárečky pro naše budoucí spolužáky v první třídě. Vážky, myšky, kočičky a šnečci se opravdu moc líbili.

Velikonoční prázdniny jsem si moc užili a pak rychle opakovali a procvičovali učivo na písemné práce za třetí čtvrtletí.

Kryštof Hloušek, Tonička Kocmanová, Oli Rowe Dan Koutník a Eli Dvořáková nás vzorně reprezentovali ve štafetovém běhu.

Tonička Kocmanová společně s dalšími šikovnými zpěváky reprezentovala naši školu i v pěvecké soutěži Jedovnická Kuňka.

Duben již tradičně patří oslavám Dne Země. Letos se naše škola v tento den zaměřila na šetření jídlem.
Členové Ekotýmu utvořily ze všech žáků školy malé skupinky, které postupně vyrazily na trať plnou úkolů spojených s jídlem a jeho plýtváním. Deváťáci ochotně pomáhali na stanovištích, osmáci se osvědčili jako dobří vedoucí jednotlivých skupin. V cíli nás trošku bolely nohy, ale den plný zábavy a nových kamarádů za to rozhodně stál.