Nový školní rok, pro nás letos poslední, jsme započali jako již tradičně v atriu, kde nám pár slov sdělili pan ředitel, paní zástupkyně, pan starosta a otec Metoděj. Později jsme dostali běžné pokyny a ponaučení.

Nejhezčí věcí se hned ze začátku stal projekt Můj nový kamarád, kdy jsme si vybrali svého prvňáčka, kterému se snažíme plně věnovat. Seznámili jsme se, popovídali si, obešli školu a když je čas, tak se o přestávkách setkáváme.

22.09. jsme byli uklízet část prostoru kolem školy, tu druhou měli pak 9.A. Nenašlo se nic neobvyklého – staré cigarety, plastové částečky či sklo.

24. 09. proběhl na náměstí Den Křtin, kde se vyhlašovalo umístění jednotlivých žáků z literární a výtvarné soutěže.

Většina z nás také navštívila profesní poradnu v Blansku, kde nám paní psycholožka sdělila, jaký máme celkově průměr v českém jazyce, v matematice, v grafickém vidění a paměti. Následovně jsme dostali typy na střední školy, budoucí zaměření a zaměstnání.

Doufáme, že se vám tento školní rok vydaří co nejlépe a přejeme tradičně hodně sil!

Vaše 9. B

Fotka.PNG