Únor 2023

Čas nezastavitelně plyne a měsíc únor je toho důkazem.

Hned ze začátku, 3. 2. v pátek, nás škola potěšila prázdninami (sice pouze jednodenními, ale lepší než nic!).

Pokud pomineme množství písemek a ústního zkoušení, navštívila nás 8. 2. paní policistka Lenka Petrželková, aby nás poučila o trestněprávní odpovědnosti mladistvých, což je téma, které se nás patnáctiletých aktuálně týká.

16. 3. se uskutečnila schůzka školního parlamentu, kde se řešilo téma další charitativní sbírky, dále problémy v ostatních třídách. Budeme rádi, když kdokoli přispěje do parlamentu nějakým nápadem.

22. 3. se konalo okresní kolo zeměpisné olympiády v Boskovicích (vysláni byli: Marek Cupák, Matěj Boháček a já – Eliška Švendová :). Stále čekáme na výsledky.

Mimo jiné se samozřejmě intenzivně připravujeme na přijímačky, které se taktéž nezastavitelně blíží. Ale my to zvládneme, jako ostatní! Přejeme všem mnoho úspěchů a pozitivní mysl, která je v těchto dnech nezbytná.

Motivační citát od Marca Aurelia: ,,K šťastnému životu stačí jen málo, vše je ve vašem způsobu myšlení.“

Vaše 9. B