Další měsíc je za námi. Květen byl posledním měsícem v tomto školním roce, kdy jsme se učili spoustu nových věcí. V červnu už nás čeká jen opakování a procvičování všeho, co má prvňáček umět a znát.

25. 5. jsme v kulturním domě v Jedovnicích zhlédli muzikál "Z pohádky do pohádky". Žáci ZUŠ připravili pro veřejnost zdařilé muzikálové představení. Cestou zpět jsme zdolali Proklest - nejvyšší vrchol v okolí.

jedovnice.jpg

proklest.jpg

30. 5. jsme s předstihem oslavili MDD. Do školy za námi přijel kouzelník. Z jeho vystoupení jsme byli úplně ohromeni a nadšeni.

kouzelník 1.jpg kouzelník 2.jpg

kouzelník 3.jpg

V květnu jsme se naučili číst i psát poslední písmenka, přečteme už každou větu, takže jsme mohli být 31. května slavnostně pasováni na čtenáře.  Pasování žáků 1. třídy na čtenáře

pasování.jpg