Měsíc leden

Začátek měsíce ledna probíhal v naší třídě ještě ve znamení Vánoc. Děti si přinesly ukázat vánoční dárky, vzájemně si je představily a pochválily. Probíhalo i předávání zážitků a podělení se s ostatními o zážitky, které o vánočních prázdninách prožily.

V tělesné výchově jsme si užívali míčových her, jejichž vyvrcholením se stal novoroční turnaj a děti si poměřily síly ve fotbálku a vybíjené.

DSC00163.JPGDSC00164.JPG

6. ledna proběhl v místním kostele Tříkrálový výchovný koncert, prostřednictvím kterého jsme se ještě ohlédli k tradicím vánočního času.

DSC00160.JPG

Dále už nás čekalo uzavírání známek v pololetí a s tím související pololetní písemné práce, na které jsme se pilně připravovali. Přestože jsme byli nemile překvapeni v naší třídě větším výskytem nemocných dětí, vše se zvládlo a mohlo dojít k předání pololetního vysvědčení, kterému předcházel lyžařský výcvik v Hodoníně u Kunštátu.

lyžák.jpg