MTU - "Stavitel města"

(fotky se zobrazí po kliknutí na nadpis)

Děti stavěly silnice, dělaly budovy z lega a zkoušely si provoz ve městě. Zakreslovaly také domky a budovy do map a zahrály si tématické hry.

Den zdraví

(fotky se zobrazí po kliknutí na nadpis)

Děti společně ochutnávaly a poznávaly různé druhy ovoce, dělaly si ovocný salát a třídily potraviny do kategorií na zdravé a nezdravé.

Dýňování

(fotky se zobrazí po kliknutí na nadpis)

Děti si společně vydlabaly vlastní dýně a za pomoci pí. učitelek vyřezaly obličeje. Krásné podzimní dekorace si pak odnesly domů.

Divadlo "Asie"

(fotky se zobrazí po kliknutí na nadpis)

Za dětmi přijelo naše oblíbené divadlo Sandry Riedlové a děti měly možnost vidět krásnou pohádku o Černouškovi v Asii.

Přehlídka dravců

(fotky se zobrazí po kliknutí na nadpis)

Děti mateřské školy a žáci školy shlédli ukázku výcviku dravých ptáků. Seznámili se s dravými ptáky a sovami. Od zkušených chovatelů se dozvěděli plno zajímavých informací z jejich života a také shlédli praktické ukázky při lovu potravy.